Obchodný dom IDEA je umiestnený v lokalite s veľkým množstvom obchodných firiem, na Kamennej ulici, smer Prievidza. Je to širšie centrum Žiliny, vo frekventovanej lokalite, ktorú zákazníci vyhľadávajú pre nájdenie všetkého pre bývanie, dom záhradu, budovanie, voľný čas. K obchodnému centru patrí veľké parkovisko s autobusovou zastávkou.

Obchodné centrum Idea má svoju tradíciu, je otvorené už od roku 2002 - kedy v Žiline patrilo k prvým veľkým obchodným domom. Je zamerané pre potreby širokej verejnosti so širokou ponukou sortimentu.

ocidea zilina

Obchodné centrum IDEA je vybudované jednoducho a účelne s pestrými farbami a klasickým dizajnom. Nakupuje sa v ňom príjemne a prehľadne. Obchodné centrum má už dlhé obdobie verných zákazníkov a stalo sa obľúbeným miestom nákupu, oddychu, stravovania a posedenia pri káve v blízkom okolí. Sami máte možnosť zistiť, že je ideálnym miestom pre vaše stretnutia. Na nájomnej ploche s celkovou rozlohou 13 000 m2 sú k dispozícií obchody, oddych a kancelárie a to všetko v príjemnom prostredí.

Otváracie hodiny:

  Supermarket potravín Obchodné prevádzky
Pondelok - Piatok 07:30 - 18:00 hod 09:00 - 18:00 hod
Sobota 07:30 hod - 15:00 hod 09:00 - 15:00 hod