logo besen „KOMPLEXNÉ RIEŠENIA ZAMERANÉ NA DETAIL S DODANÍM NA KĽÚČ“

 

Zaoberáme sa komplexným riešením dverí a podláh spolu so všetkými možnými potrebnými službami vrátane montáže, pretože práve montáž je to najdôležitejšie, kde treba zvlášť dbať na vysokú kvalitu , aby nebol znehodnotený výrobok a práve preto chodíme každú zákazku kontrolovať po montáži či je všetko správne namontované a keď je všetko správne nainštalované a funguje to, tak zákazku odovzdáme zákazníkovi do užívania.

Vieme pre Vás zabezpečiť každé možné technické riešenie komplet v oblasti všetkých dverí a podláh, všetko čo sa dá technicky vyrobiť vieme dodať a zákazníkom nehovoríme, že sa niečo nedá, ale hľadáme najvhodnejšie možné riešenie a neriešime pri tom koľko času potrebujeme na to , aby sme vedeli vyriešiť každú možnú situáciu ktorá k nám príde. Všetko sa snažíme riešiť ako kompletnú dodávku dverí a podláh pretože tieto dve kategórie dvere a podlahy sa vyberajú spolu aj montujú sa spolu. V novostavbách sa najskôr montujú vchodové dvere potom stavebné púzdra a skryté zárubne, nasleduje podlaha a nakoniec sa na hotovú podlahu položia interiérové dvere, keď je práca hotová, tak všetko si prídeme skontrolovať či je dodávka dodaná správne a až potom Vám to odovzdáme do vlastníctva s minimálne 5 ročnou garanciou na tovar a taktiež 5 ročnou garanciou na montáž vrátane 5 ročného bezplatného servisu v prípade potreby a ešte poskytujeme aj pozáručný servis.

Momentálne Naša predajňa BEŠEŇ Dvere a Podlahy funguje na aktuálnej ploche 200 m2 s výstavkou 100 ks vzorkových dverí vo všetkých prevedeniach a 500 ks dekorov podláh v prevedení, laminátová podlaha, vinylové podlahy vo všetkých prevedeniach, celodrevené masívne podlahy a trojvrstvové drevené podlahy, dýhované podlahy, korkové podlahy . Na začiatku 9 roka sa nám podarilo kompletne stabilizovať kvalitný sortiment dverí a podláh vrátane príslušenstva a komplexných služieb.

Dvere, zárubne, kľučky, kovanie, stavebné púzdra
V našej ponuke dverí máme interiérové dvere pre osadenie do kovovej zárubne, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, interiérové dvere celosklenené so zárubňou, interiérové dvere so zárubňou pre obloženie kovovej zárubne, lámacie dvere, dvojkrídlové dvere, posuvné dvere na stenu, posuvné dvere do steny, celesklenené dvere, svetlíkové steny, celomasivne dvere, bežné vchodové dvere do bytov, vchodové bezpečnostné dvere do bytov, vchodové dvere do domov, vchodové bezpečnostné dvere do domov, protipožiarne dvere, technické dvere.

Disponujeme značkami dverí: PORTADOORS, VERTE, DRE, ERKADO, VOSTER, CENTURION, KORADOOR, SAPELI, EROWOOD, VASCO, MAVERICK, STYLEDOOR, SOLODOOR, ECLISSE, MIKEA, PROFIL, EKOPROFIL. Kľučky a kovania používame od MP kovania v prevedení TUPAI.

Podlahové krytiny, lišty, obloženie schodov, nivelovanie
Podlaha vinylová, laminátová, drevená, korková. Pri výbere podlahy rozhoduje podklad na ktorý sa má podlaha namontovať. Ak je to potrebné vieme podklad pripraviť, prebrúsiť a nivelovať. Môžete si vybrať kvalitné podlahy od výrobcov: KRONOORIGINÁL , PARADOR, EGGER, GERFLOOR, PAR-KY. Podlahy do bytu, kuchyne aj kúpeľne.

Hľadáte riešenie?
Ako má byť pripravený stavebný otvor na montáž dverí a zárubne? Aký má byť podklad pod vinylovú podlahu? Koľko potrebujem podlahy do chodby? Aká je cena za kvalitnú podlahu? Na tieto, ako aj iné dôležité otázky dostanete u nás kvalifikovanú odpoveď.

Komplexné služby na kľúč
Odborné poradenstvo pri výbere, obhliadka, zameranie, technické poradenstvo, predaj, dovoz, montáž, záručný aj pozáručný servis a to všetko s garanciou správneho dodania plus 5 rokov záruka na nami dodaný tovar a montáž.

BEŠEŇ - dvere a podlahy
Obchodné centrum IDEA
Kamenná cesta 3, 010 01  Žilina
(nájdete nás na prízemí , pôjdete rovno od hlavného vchodu a potom vľavo v rohu máme vstup do predajne vedľa predajne Emotion bike)

Výkonný riaditeľ:
Leštinský Jozef
0948 317 717
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.besen.sk
www.facebook.com/besen.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok 10:00 – 17:00 hod
Sobota 10:00 – 13:00 hod
Nedeľa zatvorené

Objedňajšia prestávka býva ľubovolná v trvaní max 30 minút v čase medzi 12:00-14:00 hod, v prípade potreby nás kontaktujte ak potrebujete ísť presne k nám v čase obeda, aby ste nás tam našli.

Vážení zákazníci,
v prípade, že Vám nevyhovujú naše otváracie hodiny a máte záujem sa s nami stretnúť u nás v predajni, alebo u Vás doma na vstupnej obhliadke, tak si prosím objednajte stretnutie na uvedenom kontakte.

Ďakujeme za záujem nakupovať u nás a už sa tešíme na Vás.

View the embedded image gallery online at:
https://www.ocidea.sk/besen-dvere-a-podlahy#sigProId0283279bfb